Każdy przedsiębiorca funkcjonuje w przestrzeni prawnej, na którą składają się dziesiątki różnych przepisów. O wielu przepisach przedsiębiorca nie wie i nie wie, że go one dotyczą. Przedsiębiorcy nieświadomi przepisów, które ich dotyczą lub zmian, które w tych przepisach zachodzą, postępujący wbrew prawu muszą liczyć się z ewentualnymi negatywnymi skutkami.

Wiele przepisów jest niejasnych i można je interpretować w różny sposób i różne urzędy, a nawet różne sądy, interpretują je różnie. Nie dziwi więc że przedsiębiorca nie wie jak postąpić. Doradca wskazuje na przepisy i sytuacje potencjalnie niebezpieczne i doradza jak bezpiecznie zachowywać się w określonych sytuacjach i na co zwracać uwagę. Czego unikać, jakich błędów nie popełniać żeby nie wpaść w pułapkę zastawioną przez ustawodawcę świadomie czy też nie.

 

„MOJĄ MISJĄ JEST WSKAZYWANIE BEZPIECZNEJ DROGI W GĄSZCZU WIELU NIEJASNYCH I CZĘSTO ZMIENIAJĄCYCH SIĘ PRZEPISÓW”.                                                                                                               PIOTR STRÓŻYNA