DORADZTWO GOSPODARCZE

Czy uwierzysz, że każdy podmiot gospodarczy musi w swojej działalności stosować przepisy kilkuset różnych aktów prawnych?! Prawdopodobnie nie po to prowadzisz biznes, aby non stop siedzieć z nosem w przepisach. 

Kto ma na to czas i zdrowie?


Będąc nowoczesnym przedsiębiorcą, świadomym wielu niespodzianek i zagrożeń, które czyhają z każdej strony, pewnie zgodzisz się ze stwierdzeniem, że warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. W tym miejscu przypomnę Ci, że:


moją misją jest wskazywanie bezpiecznej drogi w gąszczu wielu niejasnych i szybko zmieniających się przepisów.


Doradztwo gospodarcze to bardzo szeroka dziedzina obejmująca wiele tematów związanych zfunkcjonowaniem podmiotów gospodarczych. Wyjątkowo istotnym zagadnieniem są podatki, a doradztwo w tej szczególnej dziedzinie zostało wyodrębnione i opisane na oddzielnych podstronach.


Poniżej podaję listę zagadnień, które mogą być przedmiotem doradztwa. Warto wspomnieć, że nie jest to lista zamknięta. Jeżeli masz inny problem, zadzwoń - nie pozostawię Cię samego 

z Twoim problemem.


- Zakładanie, zawieszanie i likwidacja działalności

- Zakładanie spółek

- Ubezpieczenia społeczne oraz zdrowotne

- Prawo pracy

- Umowy cywilnoprawne

- Ochrona środowiska


  DORADCA PODATKOWY
  PIOTR STRÓŻYNA

  GLIWICE ul. Łużycka 16
  Doradzając, pomagam
  Doradztwo podatkoweDoradztwo gospodarczeDokumentacja podatkowaPrzeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu
  Ochrona danych osobowychWnioski o dotacjeOprogramowanie i usługi InformatyczneSzkolenia i seminaria